O nas

KILLYS LOVE YOUR BEAUTY

Marka stworzona dla kobiet przez kobiety

O nas | Killys

Pierwszymi akcesoriami, które stworzyły ofertę marki Killys były akcesoria do stylizacji włosów. W ich projektowaniu olbrzymią rolę odgrywały i nadal odgrywają detale i praktyczność. Te cechy do dziś dnia to priorytety wszystkich nowych projektów. W miarę rozwoju marki pojawiały się nowe kategorie. W pierwszej kolejności akcesoria do manicure i pedicure, później kolejno akcesoria do makeup i Spa.

Aktualnie marka Killys liczy około 800 rekordów w różnych kategoriach produktowych i stale się rozwija.

O nas | Killys

Kobiety dla kobiet

Zespól marki Killys tworzą głównie kobiety, które śledzą trendy i na bieżąco analizują rynek beauty. To zwolenniczki innowacyjnych pomysłów, ale także praktyczności i funkcjonalności. Marka jest dedykowana kobietom świadomym swojego piękna i dbającym o siebie, nie tylko w sferze emocjonalnej.

Akcesoria Killys są wielokolorowe i wesołe. Cała oferta jest na bieżąco aktualizowana, by jak najbliżej oddawać potrzeby nowoczesnych kobiet. Mają trendowy design.

Marka Killys to marka należąca do wielkiej rodziny marek firmy INTER-VION z branży beauty czyli: Intervion, Auri i Glamour. Jej asortyment to teraz głównie akcesoria do makeup, stylizacji włosów, manicure i pedicure, a także rozwijające się kategorie: SPA i podróże.

Akcesoria Killys cechują trendowe wykończenia i jakość wykonania. Nad ich projektowaniem pracuje grupa doświadczonych Projektantek, które często same „na własnej skórze” testują nowości i bacznie przyglądają się trendom. To wszystko, by jak najdokładniej odpowiedzieć na potrzeby Konsumentek- czyli kobiet takich jak one same.

O nas | Killys

Kolekcja zgodna z naturą

Miłość do piękna wiąże się z miłością do natury. Zgodnie z tą myślą powstała cała seria akcesoriów eko, które powstały w zgodzie z naturą. Są wykonane z surowców, które korzystnie wpływają na naszą Planetę. Kolekcja eko to szczotki, scrunchie, pędzle oraz gąbeczka i podróżne akcesoria toaletowe. Są wykonane z surowców naturalnych, podlegają biodegradacji i są cruelty free. Sprzedaż kolekcji wspiera projekty na platformie Planet Heroes. Eko to trend, który celebruje piękno natury i nie mogło zabraknąć jego przedstawicieli także w naszej ofercie.

O nas | Killys

VEGAN

O nas | Killys

CRUELTY FREE

O nas | Killys

RECYKLING

O nas | Killys

ECO DESIGN

O nas | Killys

Killys - love your beauty

Hasło przewodnie marki odzwierciedla jej własne DNA. Akcesoria są „szyte na miarę”, by ułatwić codzienną celebrację własnego piękna każdej kobiecie. Zależy nam na tym, aby każda nowa kolekcja pędzli, gąbeczek, czy innych akcesoriów beauty skradła Wasze serca i została z Wami na dłużej. Z tą myślą kreujemy nasze nowości.

O nas | Killys

Killys - podbija świat

Marka Killys każdego dnia zdobywa coraz większą rzeszę fanek nie tylko w Polsce. Akcesoria Killys znajdziecie także w wielu krajach europejskich m. in:  w Niemczach, Portugalii, Bułgarii czy na Malcie. Jesteśmy też w kilku krajach Azji mi. In: Jordanii, Kazachstanie, czy Kuwejcie. Marka zawitała także do afrykańskiej Tunezji. To tylko wybiórcze przykłady i nie koniec listy. Ambitnie rośniemy w siłę i dążymy do podboju kolejnych rynków.

O nas | Killys

Szczegółowa analiza trendów

O nas | Killys

Wysoka jakość i innowacyjność

O nas | Killys

Szeroka gama akcesoriów

O nas | Killys

Jesteśmy tam, gdzie Ty!

Killys to nowoczesna marka, która kocha piękno własne każdej z nas. Nasze akcesoria znajdziesz zarówno w dużych sieciach drogeryjnych i dyskontach, ale także w mniejszych sklepach osiedlowych. Ta szeroka dostępność sprawia, że coraz więcej kobiet zaprzyjaźnia się z Killys i zostaje jej wierną Przyjaciółką. 

#Killys #LoveYourBeauty #PięknaNaCodzień