Sztuczne rzęsy

Pięknie podkreślone oko to niezwykle ważna część każdego makijażu. Odpowiednio dobrane cienie, kredka, a także podkręcone rzęsy przyciągają wzrok i dają spektakularny efekt. Jednak nie każda kobieta może pochwalić się gęstymi, naturalnymi rzęsami. Trwałym, ale czasochłonnym rozwiązaniem tego problemu może być profesjonalne zagęszczanie. Natomiast jeśli zależy nam na szybkiej poprawie looku, z pomocą przychodzą sztuczne rzęsy. Jak dobrać sztuczne rzęsy i jaki rodzaj sprawdzi się najlepiej dla osób początkujących? Jak wygląda aplikacja sztucznych rzęs? Koniecznie przeczytaj poniższe wskazówki.

Jak długo trzymają się sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy różnią się od siebie trwałością, a także stopniem skomplikowania aplikacji. Do najpopularniejszych i najczęściej stosowanych rodzajów należą sztuczne rzęsy na pasku, w kępkach, a także rzęsy magnetyczne. Co ważne, nie potrzebujesz żadnych specjalnych narzędzi do nakładania rzęs, całą aplikację możesz wykonać jedynie za pomocą pęsety i palców. Dodatkowo warto pamiętać, że choć sztuczne rzęsy na pasku muszą być zdejmowane na noc, to można je zakładać wielokrotnie i przy odpowiedniej pielęgnacji mogą posłużyć nawet przez kilkadziesiąt aplikacji. Pozostałe warianty również mogą być wielorazowe, natomiast ich aplikacja wymaga większej praktyki i doświadczenia.

Jakie sztuczne rzęsy dla początkujących?

Najlepsze sztuczne rzęsy to takie, które pozytywnie wpływają na makijaż, a dodatkowo nie są skomplikowane w aplikacji. Dla osób początkujących świetnie sprawdzą się rzęsy na pasku. Wprawdzie na początku ich zakładanie wymaga trochę skupienia, ale z czasem i nabraniem wprawy ich aplikacja jest całkowicie bezproblemowa. Jak precyzyjnie założyć sztuczne rzęsy? Wystarczy nałożyć na pasek rzęs specjalny klej, następnie odczekaj chwilę i przyklei rzęsy na pasku poprawiając ułożenie pęsetą. Przyklejanie rzęs koniecznie zacznij od dociśnięcia ich na środku, później w zewnętrznej krawędzi, a na końcu w wewnętrznym kąciku oka. Warto wiedzieć, że pasek rzęs powinien zaczynać się w miejscu naturalnej linii rzęs, a kończyć tuż przed jej zakończeniem. W przeciwnym razie sztuczne rzęsy mogą pociągnąć oko w dół, dając efekt zmęczonego spojrzenia.

Zalety sztucznych rzęs KillyS

Sztuczne rzęsy na pasku to idealny sposób, by natychmiastowo uzyskać długie rzęsy i podkreślić oczy. Jakie są inne korzyści?

  • ich aplikacja jest bezproblemowa, są idealne dla początkujących;
  • rzęsy syntetyczne niczym nie różnią się od naturalnych;
  • wystarczy nałożyć cienką warstwę kleju, by uzyskać doskonały, naturalny efekt;
  • nie powodują uczulenia i podrażnień;
  • przystępna cena w stosunku do jakości.

Dlaczego warto wybrać sztuczne rzęsy KillyS

Proponowane przez nas sztuczne rzęsy zostały wykonane przy użyciu materiałów bezpiecznych dla skóry i okolic oka, a także nie wpływają negatywnie na naturalne rzęsy. Nie ma sensu szukać tanich kosmetyków i akcesoriów, które nie będą pasować do kształtu oka lub będą odróżniać się od naturalnych rzęs pod względem grubości czy długości. Nasza marka to od lat sprawdzone produkty dostępne dla każdego, które pomagają uzyskać trwały i perfekcyjny makijaż.