Sztuczne kępki rzęs

Dobrze podkreślone oczy to sukces codziennego makijażu. Odpowiednie kolory cieni, a także mocno wytuszowane, długie rzęsy podkreślają tęczówkę, a tym samym dodają głębi spojrzeniu. Twoje rzęsy są rzadkie i krótkie, a wybierasz się na imprezę i potrzebujesz zrobić wyrazisty make up? Rozwiązanie to aplikacja sztucznych rzęs w postaci kępek lub na pasku. Czy każdy może stosować sztuczne rzęsy? Jak dobrać sztuczne rzęsy do kształtu oka? Jak wykonać aplikację? Jakie produkty są niezbędne do nałożenia rzęs na powieki? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak długo utrzymują się kępki rzęs?

Kępki rzęs są dobrym wyborem do codziennego stosowania, ponieważ pozwalają równomiernie zagęścić rzęsy na całej długości, co wygląda lekko i naturalnie. Można je także dokleić jedynie w kącikach, a tym samym uzyskać efekt “cat eye”. Wszystko zależy od tego, ile masz czasu i co dokładnie chcesz uzyskać. Jak prawidłowo przykleić kępki rzęs do powiek? Przede wszystkim, do przyklejania postaw na wysokiej jakości nieuczulające kleje. Chwyć kępkę pęsetą, zanurz w kleju, następnie naciągnij powiekę, przyklej kępkę pomiędzy naturalnymi rzęsami i odczekaj. Przy odpowiednio przeprowadzonej aplikacji, rzęsy utrzymają się przez cały dzień, aż do wieczora. Warto pamiętać, że konieczne jest usunięcie sztucznych rzęs przed pójściem spać. Do usunięcia produktu najlepiej użyć dedykowanego płynu do demakijażu. Ze względu na niewielką trwałość rzęs w kępkach zazwyczaj jest to produkt jednorazowy, choć przy odpowiedniej pielęgnacji i przy użyciu dobrej jakości kleju, można je nałożyć kilka razy.

Jak długo można nosić sztuczne rzęsy na pasku?

Sztuczne rzęsy na pasku cechują się większą łatwością aplikacji niż rzęsy w kępkach. Jednakże uzyskany efekt jest także mniej naturalny. W związku z tym stosowanie rzęs na paskach najczęściej polecane jest w przypadku wieczornych imprez lub spotkań w stylu glamour. Ich nakładanie odbywa się w podobny sposób jak w przypadku rzęs w kępkach i wiąże się z użyciem kleju i pęsety. Co ważne, rzęsy na paskach są wielokrotnego użytku. Jedną parę rzęs możemy nakładać od kilku do kilkunastu razy. Pamiętaj jednak o odpowiednim oczyszczeniu ich z kleju i przechowuj w dedykowanym opakowaniu.

Dlaczego warto wybrać sztuczne rzęsy?

Sztuczne kępki rzęs to prawdziwy hit kosmetyki i będą świetnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd oka i zagęścić naturalne włoski. Różnej długości kępki możesz zastosować na całej długości linii rzęs, dzięki czemu całość będzie wyglądać naturalnie. Jeśli nie masz czasu na precyzyjną aplikację i chcesz szybko uzyskać zadowalający efekt, wybierz sztuczne rzęsy na paskach. Obydwa warianty pomogą wydobyć naturalne piękno Twoich oczu i podkreślić spojrzenie. To łatwa i tania możliwość poprawy wyglądu, którą możesz zastosować samodzielnie w domu, bez użycia specjalistycznego sprzętu i produktów.

Sztuczne kępki rzęs KillyS

Sztuczne rzęsy dostępne w naszej ofercie są przyjemne w noszeniu, nie powodują dyskomfortu, a ich aplikowanie jest łatwe, nawet dla osób, które dopiero zaczynają tego typu zabiegi i nie mają jeszcze wprawy. Dzięki sztucznym kępkom możesz dodać swoim rzęsom objętości, a w konsekwencji Twoje spojrzenie zachwyci otoczenie. W zestawie znajdziesz kępki o różnym zagęszczeniu i długości, co pozwoli Ci precyzyjniej poprawiać wygląd oka, a tym samym wpływać na finalny efekt makijażu.